• Infolinia


    801 005 150

  • Kontakt e-mail


    info@hdip.pl

Kamery tubowe

Skuteczny monitoring wizyjny przez całą dobę
Nowoczesne kamery tubowe do monitoringu w dzień i w nocy marki HD IP są wysokiej jakości urządzeniami wyposażonymi w zestaw najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych zastosowań umożliwiających w pełni zautomatyzowane funkcjonowanie kamer w różnorodnym środowisku obserwacji. Dzięki dostępności mocnych oświetlaczy podczerwieni realne jest zachowanie skuteczności systemu monitoringu przez całą dobę.

Kamery IP opatrzone logiem firmy HDIP wyposażone zostały w wydajne przetworniki megapikselowe, których jakość wykonania pozwala na płynne rejestrowanie nagrań wideo w wysokiej rozdzielczości obrazu. Wsparcie nowoczesnych standardów przechwytywania materiału wideo stanowi gwarancję niezawodności kamer i funkcjonalności sieciowych kamer IP.

Zastosowanie w kamerach zaawansowanych oświetlaczy światła podczerwonego pozwala na prowadzenie monitoringu wizyjnego w porze nocnej bez potrzeby stosowania dodatkowych, zewnętrznych źródeł oświetlenia. Technologia wykorzystana do produkcji oświetlaczy IR gwarantuje efektywność prowadzonej obserwacji z zachowaniem pełnej dyskrecji funkcjonowania kamer. Światło podczerwone nie jest widoczne dla ludzkiego oka, dzięki czemu kamery sieciowe HD IP z promiennikami IR w największym możliwym stopniu zrealizują potrzebę dokładnego monitoringu zabezpieczanych miejsc i obiektów.

Dlaczego kamery HD IP?

Kamery sieciowe IP marki HD IP
to nie tylko wysokowydajne urządzenia wyposażone w megapikselowe przetworniki obrazu do szczegółowej obserwacji ochranianych obiektów,
ale również inteligentne elementy instalacji monitoringu IP,
które zautomatyzują i uskutecznią systemy zabezpieczeń.

Wydajny przetwornik obrazu
we współpracy z innowacyjnymi technologiami rejestracji wideo zapewni precyzyjną
archiwizację nagrań z monitoringu.

Nowoczesne kamery HDIP wykorzystują w rejestracji nagrań wideo szerokie możliwości wydajnych przetworników obrazu firmy Panasonic oraz Aptina.
Sprawdzone i uznane rozwiązania w monitoringu gwarantują niezawodność kamer
i wysoką jakość materiału wideo zapisywanego w wysokiej jakości HD oraz Full HD. Przetwornik megapikselowy stanowi gwarancję czytelności i szczegółowości systemu ochrony wizyjnej.

Skuteczna obserwacja przez całą dobę wymaga zastosowania najlepszych rozwiązań gwarantujących niezakłóconą pracę kamer w dzień i w nocy. Wśród bogatej oferty sieciowych kamer HD IP znajdują się urządzenia wyposażone w mechaniczne filtry podczerwieni. Dzięki inteligentnym filtrom ICR kamera automatycznie steruje zakresem światła docierającego na przetwornik urządzenia i zachowuje ciekłokrystaliczny obraz
w każdej sytuacji.

Inteligentny system automatycznej regulacji balansu bieli pozwoli rejestrować przejrzysty
i czytelny obraz niezależnie od zmiennych warunków środowiskowych.
Funkcja AWB zapewni prawidłowe odwzorowanie kolorystyki obserwowanej sceny
i w znaczący sposób wpłynie na skuteczność systemu monitoringu.

Nieprzerwana archiwizacja obrazu przez całą dobę jest zadaniem, które z powodzeniem realizują kamery obsługujące funkcję aktywnej redukcji szumów. Technologia ta pozwala na szczegółowe analizowanie nagrywanego obrazu i stałe zabezpieczanie go przed występowaniem tzw. efektu smużenia. Kamery zaprojektowane przez firmę HD IP gwarantują pełne wsparcie dla funkcji cyfrowej redukcji szumów.

 
Atutem wykorzystania technologii światła IR jest również harmonijna praca kamer przez 24 godziny
na dobę. Dzięki specjalnym czujnikom zmierzchowym umieszczonym na obudowach urządzeń możliwe jest samoczynne kontrolowanie funkcjonalności oświetlacza i uzyskiwanie jasnych i czytelnych nagrań w każdej sytuacji.

Skuteczność tego rozwiązania nie wymaga każdorazowej ingerencji w konfigurację zainstalowanego sprzętu i zapewnia użytkownikowi sieci monitoringu komfort pracy z kamerami IP.
Niezawodność i bogata funkcjonalność inteligentnych oświetlaczy IR LED sprawia, że urządzenia te stanowią dziś podstawę dobrych kamer tubowych do monitoringu w dzień i w nocy.
 

Kamery tubowe HDIP są doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych systemów zabezpieczeń