• Infolinia


    801 005 150

  • Kontakt e-mail


    info@hdip.pl

Rejestratory 4 – 8 kanałowe

Profesjonalne zarządzanie systemem monitoringu
Średniej wielkości systemy monitoringu wizyjnego to instalacje zabezpieczeń wymagające należytej ochrony całości newralgicznych punktów dostępu na teren obserwowanego obiektu. Skuteczność nieprzerwanego funkcjonowania struktur dozoru wizyjnego zapewni sieć nowoczesnych kamer IP na bieżąco rejestrujących i transferujących sygnał audio-wideo do centrum monitoringu.

Należyta obsługa przechwytywanych nagrań, jak i każdej z zsynchronizowanych kamer wideo zapewniana jest przez wydajny rejestrator NVR. Sieciowe wideorecordery HDIP to urządzenia zaprojektowane do całodobowej obsługi kamer megapikselowych zgrywających obraz w technologii Full HD.

Urządzenia wyposażone są w wydajne układy sterujące umożliwiające niezależne wykonywanie wielu procesów w tym samym czasie. Zastosowanie wielu zaawansowanych funkcji obsługi i zautomatyzowanego sterowania pozwala na uelastycznienie struktur ochrony wizyjnej i sprawowanie precyzyjnej kontroli nad wykorzystywanymi kamerami.

Dlaczego rejestratory HDIP?

Sieciowe rejestratory NVR marki HDIP to nie tylko wielozadaniowe urządzenia zaprojektowane do kompleksowej obsługi kamer megapikselowych IP, ale przede wszystkim fundamenty wysokowydajnych struktur monitoringu.

Dobry rejestrator wideo w połączeniu z nowoczesnymi kamerami gwarantuje precyzyjną i nieprzerwaną archiwizację nagrań w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Seria profesjonalnych rejestratorów wideo HD IP wyróżnia się zastosowaniem najlepszych podzespołów bazowych oraz dostępnością szeregu technologii zapewniających bezawaryjną pracę urządzeń przez 24 godziny na dobę. Rejestratory NVR funkcjonują w oparciu o wielozadaniowy tryb pracy Pentaplex. Wykorzystanie właściwości systemu Pentaplex stwarza możliwość jednoczesnego nagrywania, odtwarzania i udostępniania obrazu z kamer w sieci lokalnej i Internet.

Nowoczesny wideo rejestrator NVR umożliwia rejestrację wysokiej jakości obrazu przy najmniejszym zapotrzebowaniu na przestrzeń dyskową. Rejestratory marki HDIP wykorzystują w archiwizacji zaawansowany kodek kompresji danych H264, którego użycie pozwala na znaczną redukcję wielkości nagrań z monitoringu przy zachowaniu wyjściowej jakości obrazu. Kompresja metodą h.264 to standard wydajnych instalacji telewizji dozorowej.

System detekcji ruchu stwarza możliwość do automatycznego uruchamiania procesu rejestracji obrazu z kamer w sytuacji wykrycia obiektów poruszających się w obrębie ochranianych stref alarmowych. Zautomatyzowana praca rejestratora zabezpiecza skuteczność instalacji zabezpieczeń i gwarantuje wysoki komfort pracy z systemem monitoringu.

Rejestratory sieciowe HD IP nieprzerwanie generują dwa równoległe strumienie danych, które wykorzystywane są przez urządzenia współpracujące do prezentowania bieżącego podglądu kamer. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na równoczesne wyświetlanie obrazu z kamer na komputerze, ale również umożliwia zdalne wyświetlanie nagrań na ekranach przenośnych urządzeń mobilnych.

Atutem rejestratorów HDIP są również szerokie możliwości archiwizacji materiału audio-wideo. Istnieje zarówno sposobność do lokalnego gromadzenia informacji na dyskach wewnętrznych i przenośnych nośnikach pamięci USB, jak i zdalnego transferu danych przez sieć ethernet. Swoboda w dostępie i zarządzania nagraniami zwiększa komfort pracy z rejestratorem i całym systemem monitoringu.

Rejestratory NVR sygnowane logiem HD IP zapewniają bezproblemową obsługę współpracujących kamer sieciowych przez 24 godziny na dobę. Niezawodność operowania urządzeń pozwala na zachowanie skuteczności operowania monitoringu oraz utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa ochranianego miejsca instalacji.

Atrakcyjny wygląd, pełne wsparcie kamer, zaawansowana funkcjonalność oraz komfort użytkowania sprawiają, że videorejestratory HD-IP stanowią fundament profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

 

Rejestratory sieciowe marki HDIP są doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych systemów zabezpieczeń.